ЗДОРОВ'Я

Жінка захворіла на рак через мертву дитину в утробі

Через даної аномалії Ліанн захворіла на рак, який був діагностований тільки через 3 місяці після пологів – хвороба вже встигла пустити метастази в легені. Його першопричиною став 2-ий ембріон, розвиток якого зупинилося. Британка завагітніла через кілька місяців після прояву на світло власної дочки. Вагітність розвивалася безумовно якісно, ​​але дитина з’явилася на світ блідим і млявим, пише Life. Медперсонал врятували дитину і терміново відправили його в реанімацію, проте проблеми Ліанн тільки починалися. Через три тижні Ліанн і її новонародженого сина виписали додому, проте незабаром жінці довелося повернутися в клініку – у неї відкрилася кровотеча.

Через три тижні Ліанн і її малюка сина, проте незабаром жінці довелося повернутися в госпіталь – у неї відкрилася кровотеча.

Ліан зробили термінову операцію – медспівробітниками порахували, що молода мати страждає від прирощення плаценти. Але справжньою причиною кровотечі виявився прихований близнюк Луї, який не розвинувся і майже вріс в матку Ліанн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *