ГРОШІ

Як безпечно інвестувати у нерухомість

На сайтах компаній, які займаються будівництвом нерухомості, часто можна натрапити на оголошення щодо продажу недобудованого житла. Проте, експерти запевняють, що в такому разі існує ризик залишитися без грошей і без житла.

Про це повідомляє сайт Оглядач з посиланням на “Сегодня”.

Перше, що варто зробити – перевірити забудовника на легальність, залучивши професійних юристів.Отримати необхідну інформацію можна не виходячи з дому за допомогою різних інтернет-джерел. Переглянути сайт забудовника слід відразу, згодом – його поточні проекти, код, повне найменування, місцезнаходження. Найбільш надійні з них не приховують такі інформацію.

По ідентифікаційним даним потрібно перевірити його юридичний статус у державному реєстрі. Там можна буде дізнатися і статутний капітал підприємця.

Згодом варто зазирнути на реєстр судових рішень, щоб перевірити на наявність судових справ, а фіскальна служба підкаже, чи виплачує податки забудовник.

Якщо всі документи в порядку і є в наявності у забудовника, слід запросити проект договору на придбання майбутньої квартири. Детально вивчити договір разом із юристом.

Експерти радять не нехтувати такою процедурою, адже повернути гроші куди складніше, ніж їх вкласти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *