ТЕХНО

Витік про дизайн нового смартфона iPhone 8

Анонс iPhone 7 і iPhone 7 Plus вже став доконаним фактом, і ми починаємо бачити все більше число витоків про наступне покоління смартфонів американського виробника, про це пише Оглядач з посиланням на Tom’s Hardware.

У наступному році лінійка iPhone святкує свій 10-річний ювілей. І вже цей факт змушує з усією серйозністю поставитися до нового iPhone 8. І інформатори з Китаю, встигли поговорити з одним з колишніх працівників Apple, говорять про плани купертіновцев повернутися до використання скляної задньої панелі, яка в останній раз з’явилася в смартфоні iPhone 4s.

Про можливість появи такого девайса говорив ще відомий аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), впевнений в тому, що Apple повернеться до використання класичного дизайну з скляною передньою і задньою панелей, об’єднаних металевою рамкою. А деякі джерела і зовсім вказували на новий повністю скляний дизайн нових iPhone 8 і iPhone 8 Plus.

У той же час, сьогоднішні чутки припускають, що Apple не обмежиться класичним дизайном і випустить ще два варіанти обробки iPhone 8, один з яких зможе похвалитися корпусом з білої та чорної кераміки. Третій варіант дизайну смартфона поки не уточнюється. Але, можливо, їм дійсно виявиться повністю скляний iPhone 8?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *