СТОСУНКИ

Надлишок жінок негативно впливає на чоловіків

Проявляти агресію, скоювати злочини і вступати в безладні статеві зв’язки починають чоловіки, якщо жінки переважають їх за кількістю.

До таких висновків прийшла група вчених з Університету Юти в Солт-Лейк-Сіті, дослідивши 3082 округи Сполучених Штатів, йдеться у журналі Human Nature, передає сайт Оглядач.

Зібравши інформацію про статеве співвідношення в цих районах, вчені зіставили її з даними ФБР по злочинах, що вчиняють чоловіки та жінки у віці 15-45 років.

Керуючись теорією шлюбного ринку, фахівці аналізували прояви чоловічих зусиль, яких докладають для спарювання, в тому числі жорсткої конкуренції між представниками сильної статі, включно із вбивствами й нападами, та прояви незадоволених сексуальних бажань, таких як згвалтування і домагання.

Як виявилося, у районах, де чоловіки чисельно переважали, вони рідше здійснювали злочини та були менш схильні до агресивної поведінки.

Вчені пояснили таку картину тим, що, коли жінок мало, то вони стають цінним ресурсом, що дає їм більше влади. А коли жінок вистачає, чоловіки втрачають інтерес до утворення пар і стають схильні до агресії.

Що цікаво, така закономірність характерна і для тваринного світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *