АВТО

Ексклюзивні суперкари знайшли на занедбаному складі

У США знайшли понад десяток ексклюзивних моделей. Колекція простояла забутою кілька десятиліть, про це пише сайт Оглядач з посиланням на АвтоЦентр.
Житель Каліфорнії пробрався на старий склад і знайшов там справжні скарби. Ексклюзивні суперкари покриті багаторічним шаром пилу та піску.
Колекція автомобілів справді цікава. Вона охоплює одразу три купе Lamborghini Countach і чотиримісний Ferrari 412. А ексклюзивний кабріолет Porsche 911 Speedster 1989 року має пробіг лише 65 км. Він найновіший у колекції. Тобто імовірно, машини залишені з кінця 80-х.

Крім цього, на складі зберігалося кілька рідкісних американських мускул-карів. Серед них – два Buick GSX 1969 і Ford Mustang Shelby GT500 1967 року. В останнього, щоправда, немає двигуна.

Одним із найдорожчих екземплярів є купе Dodge Charger 1969 року з 7,0-літровим 425-сильним V8 Hemi. Також у колекції пара Cadillac Eldorado 1959 року і класичний Порше 356. А ще – більш масовий позашляховик Jeep Wrangler.

Деякі знайдені автомобілі перебувають у хорошому стані і потребують лише мийки. Іншим спорткарам знадобиться серйозний ремонт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *